?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Great tasting hot dogs that I loved (including the bun) just 10 cents.  Gas, 29 cents a gallon. School milk, 25 cents a pint.    

Sadly, we're not ever going to see those prices again, because we left them in the last century.


thosewerethedays

Profile

1carolinabrown
onecarolinabrown

Latest Month

July 2015
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner